Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum
Üye Olmak İstiyorum
Hakkımızda
Firmamız Bilgi Teknolojileri Ltd. 1999 yılında Güvenlik Sektörüne yazılım yapma amacı ile kurulmuştur. Yaklaşık 3.5 yıl geliştirdiği ve öncülüğünü yaptığı çeşitli dijital kayıt sistemleri ülkemizde kullanılmıştır. Ancak ülkemizdeki çeşitli gelişmeler neticesinde bu faaliyetleri bırakıp ithalata yönelmek durumunda kaldık.

Kuruluşumuzdan bu yana kazandığımız tecrübeyi, yurtdışında kaliteli, sağlam, güvenilir dijital kayıt cihazları bulmak için kullanan firmamız, 2003 yılında Dahua Technologies Ltd. ile iş birliğine giderek bu firmanın Türkiye Tek Yetkili Distribütörlüğünü almıştır. Firmamızın elinde bulundurduğu en büyük sermaye olan bilgi birikimimizi bu firma ile birleştirerek ülkemizde bir çok büyük projelere imzamızı atmış bulunmaktayız.

Firmamız 2006 yılında güvenlik kameraları ithalatına ve montajına başlamıştır. Bu katalogda bulacağınız tüm ürünler firmamız adına tescilli markamız adı altında siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

Ürünlerimizin en büyük özelliği dünya çapında bilinen tüm markaların kalitesinde olmasıdır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar amacımız müşterilerimize dayanıklı, kaliteli ve sağlam ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktır.

Firmamız müşterilerimizi fiyat ve performans ile birlikte teknik anlamda da her şartta desteklemektedir. Sizlere sunduğumuz tüm ürünler firmamız garantisi altında olup, 7/24 teknik destek ve hizmet sunmaktayız.