Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum
Üye Olmak İstiyorum
Ürün Kodu : 582.003.13212
MCP-DVR P TVI 1602 T
yükleniyor...
811 Görüntüleme
Belgeler

MCP-DVR P TVI 1602 T

 

Üstün Performans ve Kolay Kullanım

Kanıt mı arıyorsunuz? Micae DVR’lar, 16 Kanal’da 720p@30fps, 16 Kanal'da 960H@30fps veya 16 Kanal’da 1080P@15ps kalitesinde kayıt yapabilir ve bunları aylarca kesintisiz ve yüksek kalitede depolayabilir. Güncellenen Türkçe ve İngilizce ara yüzü sayesinde istediğiniz tüm özelliklere Mouse yardımı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Sağlam, Güvenilir

Üstün performans Micae DVR’ların tek özelliği değildir. Sağlamlık ve güvenilirlik de en büyük özelliklerinden birisidir. Cihazın kalbi olan elektronik devreleri, kesintisiz bir şekilde her türlü zor şartlarda sorunsuz çalışmak için özel olarak geliştirilmiştir.

 

Yüksek Görüntü Kalitesi

Cihazın özel olarak geliştirilen görüntü işleme işlemcisi ve TVI Video transfer teknolojileri sayesinde, kameradan gelen sinyaller en yüksek kalitede işlenerek sizin kullanımınıza sunulur. Donanımsal H.264 sıkıştırma teknolojisinin en gelişmiş versiyonu kullanılarak hazırlanan görüntü ve kayıt sistemi sizlere en yüksek kaliteyi sunmaktadır. Canlı görüntü izlemede, cihaz üzerindeki HDMI ve diğer video çıkışları kullanılarak 800x600’den, 1980x1080 pixel’e kadar çok geniş bir yelpaze sunar.

 

Kayıtların Yedeklenmesi

Kayıtlar bir güvenlik sisteminin en önemli verisidir ve bu verilerin yedeklenebiliyor olması Micae ürünlerinin en önemli özelliğidir. İster aynı ortamda ister internetin olduğu herhangi bir noktada istediğiniz kayıtların yedeklerini gerekli sürelerde tutabilir ve bunları kolayca yönetebilirsiniz.

 

Uzak Bağlantı ve Çoklu Marka Desteği

Micae DVR’lara internet üzerinden bağlantı sağlayabilmek için network bilginiz olmasına gerek yoktur. Firmamıza ait P2P sunucular yardımı ile cihaz veya Web arayüzünde çıkan QR kodu telefonunuza okutmanız bağlantı yapabilmeniz için yeterlidir. Her türlü Iphone ve Android cihaz aracılığı ile kameralarınız sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Kullandığımız CMS yazılımları Dahua, Hikvision ve Micae markalı cihazları desteklemektedir.

 

Bulut Desteği

Micae DVR lar bulut desteği ile kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İsterseniz anlık olarak tüm yedeklemelerinizi bulut üzerine yapabilirsiniz. Cihazlarımız Google Drive ve DropBox Bulut uygulamalarını desteklemektedir.

 

Teknik Detaylar

  • •16 kanal 1080p@15FPS veya 4 kanal 720p@30FPS •HDMI çıkış •Dropbox ve Google Drive destekli •P2P fonksiyonu (IE) •Kamera Ayar Kontrolü (UTC) •Push Mesaj Desteği
  • Devamını gör...